Gizlilik Politikası

Bize güvenen tüm müşterilerimize değer veriyor ve bilgilerinin gizliliğinin önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Güvenlik Politikamızda müşterilerimizden aldığımız bilgileri, bu bilgileri nasıl kullandığımızı ve sakladığımızı şeffaf olarak sizinle paylaşıyoruz.

Sizlerden Gelen Bilgiler
1- Üyelik Bilgileri
2- Sipariş Bilgileri
3- Kullanım Esnasında Oluşan Bilgiler (Anket, tarayıcı bilgileri, ziyaret edilen sayfalar)

Müşteri Bilgilerimizin Kullanımı
Siteye üyelik işlemlerinin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün / hizmetlerin e-torutoys.com ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, e-torutoys ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda üçüncü kişilerle belli ya da bedelsiz paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Web Sitesimizde gerçekleştirmiş olduğunuz üyelik işlemi sonucunda, sipariş, kampanya, indirim, sınırlı stok gibi üyelere özel bildirimleri gerçekleştirmekteyiz.

Kişisel bilgilerinizi ve sitenin kullanımı sonucu ortaya çıkan istatiksel verileri, sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi sürdürmek, geliştirmek ve değerlendirme dahilinde kullanmaktayız.

Kanunların gerektirmesi, adli, hukuki ve mahkeme kararı gibi yasal her türlü makamdan gelen talepler doğrultusunda, bunun zorunlu olduğunu düşündüğümüz takdirde, sistemimizde kayıtlı tüm bilgileri yetkili merciler ile paylaşmamız gerekebilir.

Bilgilendirme İstememeyi Seçme Hakkı
Tarafınıza ilettiğimiz tüm bilgilendirmelerden tercihinize bağlı olarak istemeyebilirsiniz. Bu durumda hesabım sayfasından tercihlerinizi yapabilir veya info@e-torutoys.com adresine mail atabilirsiniz. Tüm bunlara rağmen, kritik seviyede önem arz eden, sipariş bilgilendirme, kargo bilgilendirme ve şifre değişikliği gibi bilgileri size iletmeye devam edeceğimizi unutmayın.

Diğer Siteler İle Bağlantılar
Web sitemizden e-torutoys.com harici diğer iş ortaklarımıza veya başka şirketlerin işlettiği web sitelerine bağlantılar olabilir. Bu durumda bağlantılı sitenin gizlilik bölümlerini okumanızı öneririz. 

Müşteri Bilgilerinin Saklanması
Tüm müşteri bilgileri en son teknoloji ile korunmaktadır. Ancak bu bilgilerin yasal olmayan yollarla sistemimizden çalınması durumuna karşın hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekteyiz. Ancak böyle bir durum ile karşılaşılması durumunda yasal tüm işlemleri yapacağımızı taahhüt etmekteyiz.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler
Gizlilik politikamızda yapacağımız tüm değişiklikleri, üyelerimize bildirip web sitemizde duyurmaktayız. Her yeni politikamız mevcut kullanıcıları ve yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır.